Byłam zdziwiona, gdy rozpakowałam mój prezent bożonarodzeniowy i znalazłam w nim Vibe Therapy - Fascinate Blue. Kupił mi je mój facet. Coś tam mi później tłumaczył, że to zdrowe i w ogóle, ale postanowiłam je wypróbować dopiero, gdy powiedziałam o nich koleżance, a ona doradziła mi, żebym spróbowała bo sama ma już trzy sztuki i sobie chwali. Musze przyznać, że po kilku tygodniach udało mi się zaskoczyć mojego mężczyznę i niedawno zamówiłam sobie kolejne.
Paulina_TychyDotychczas testowałam wiele kulek, ale żadne nie zrobiły na mnie takiego wrażenia jak LELO Hula Beads. To coś więcej niż zwykłe kulki! Ta końcówka się kręci. Cudo!
Anka1012

Boże! Nigdy w życiu nie miałam tak silnego orgazmu. Dziewczyny lećcie do sklepu albo zamawiajcie przez internet jak się wstydzicie. To działa i jest baaaardzo przyjemne! Ja mam jak na razie Kulki SMARTBALLS DUO, ale planuje zakup kolejnych :)
Pani_SATYSFAKCJA

Kupiłem żonie te kulki (Vibe Therapy - Fascinate limited) i już po dwóch tygodniach poczułem, że kiedy się kochamy jest ciaśniej, jakby ona sama się tak zaciskała. Zapytałem ją o to i powiedziała, że tak radzili w instrukcji i że ma być jeszcze lepiej. I jest! Ona mocniej szczytuje, a ja mam jeszcze większą przyjemność!
Polecam!

Radek_północPL