Byłam zdziwiona, gdy rozpakowałam mój prezent bożonarodzeniowy i znalazłam w nim Vibe Therapy - Ovo L1 Love Balls. Kupił mi je mój facet. Coś tam mi później tłumaczył, że to zdrowe i w ogóle, ale postanowiłam je wypróbować dopiero, gdy powiedziałam o nich koleżance, a ona doradziła mi, żebym spróbowała bo sama ma już trzy sztuki i sobie chwali. Musze przyznać, że po kilku tygodniach udało mi się zaskoczyć mojego mężczyznę i niedawno zamówiłam sobie kolejne.

Paulina_Tychy

Boże! Nigdy w życiu nie miałam tak silnego orgazmu. Dziewczyny lećcie do sklepu albo zamawiajcie przez internet jak się wstydzicie. To działa i jest baaaardzo przyjemne! Ja mam jak na razie Kulki SMARTBALLS DUO, ale planuje zakup kolejnych :)

Pani_SATYSFAKCJA

Dotychczas testowałam wiele kulek, ale żadne nie zrobiły na mnie takiego wrażenia jak LELO Hula Beads. To coś więcej niż zwykłe kulki! Ta końcówka się kręci. Cudo!

Anka1012

Kupiłem żonie te kulki (Vibe Therapy - Fascinate limited) i już po dwóch tygodniach poczułem, że kiedy się kochamy jest ciaśniej, jakby ona sama się tak zaciskała. Zapytałem ją o to i powiedziała, że tak radzili w instrukcji i że ma być jeszcze lepiej. I jest! Ona mocniej szczytuje, a ja mam jeszcze większą przyjemność! Polecam!

Radek_północPL