Działanie kulek gejszy

Kulki gejszy występują na rynku gadżetów erotycznych pod dwoma postaciami: - jako pojedynczy koralik, wyposażony w sznureczek lub podobny element ułatwiający wyciągnięcie po zakończonych ćwiczeniach, - jako dwie kulki połączone na stałe lub montowane osobno w elastycznym pasie.

Ich działanie jest niezwykle proste. Kobieta wprowadzając kulki do pochwy powinna znajdować się w jak najwygodniejszej pozycji. Następnie należy zacisnąć jak najmocniej na umieszczonych koralach mięśnie pochwy i utrzymać to napięcie przez 8-10 sekund, następnie rozluźniając się. Ćwiczenie to powinno wykonywać się w cyklach od 5 do 25 powtórzeń – w zależności od siły mięśni i doświadczenia danej kobiety.

Po skończonej sesji kulki wyciągamy, odkażamy i myjemy pod ciepłą wodą. Na koniec osuszając je dokładnie miękkim ręcznikiem. Dbałość o higienę kulek to podstawa utrzymania zdrowia. Gdy mięśnie wzmocnią się dostatecznie, można wykonywać więcej powtórzeń oraz zwiększyć ciężar lub wielkość kulek. Osiągnięcie odpowiedniej formy może potrwać kilka tygodni, jednak różnice (także podczas stosunku z partnerem) będą wtedy łatwo dostrzegalne. Wzmocnione mięśnie Kegla pozwolą na uzyskanie ciaśniejszej penetracji i silniejszy orgazm podczas seksu.

Kup teraz