Kulki Smartballs


Wspomagając się odpowiednim sprzętem ćwiczenie może być tym skuteczniejsze. Kulki SMARTBALLS pomagają ćwiczyć bez wysiłku - ich struktura powoduje samoistne zaciskanie się na nich mięśni pochwy, a dodatkowy wysiłek ze strony kobiety przyspiesza tylko oczekiwany efekt.

Na rynku jest wiele produktów tego typu. Polecamy jednak producentów sprawdzonych, oferujących sprzęt wykonany z silikonu medycznego. Kulki SMARTBALLS fimy Fun Factory od lat dystrybuowane w niemieckich aptekach i drogeriach stworzone są do tego by pomagać kobietom w każdym wieku.

"Trening przy pomocy kulek waginalnych SMARTBALLS jest prosty i bardzo efektywny. Już podczas codziennych czynności ruchowych kulki te ćwiczą wrażliwość mięśni wewnętrznych, aktywizują mięśnie oraz wzmacniają dolną część miednicy."
Położna Chrsitine Niersmann o kulkach waginalnych SMARTBALLS firmy Fun Factory.

Linia SMARTBALLSSmartballs to kulki waginalne zwane inaczej kulkami Gejszy lub Loveballs. Mogą być stosowane przez kobiety w każdym wieku - również przez kobiety z obniżoną macicą lub jej tyłozgięciem. Wibracje kulek, idealnie trenują mięśnie dna miednicy. Ich zaletą jest fakt, że umożliwiają ćwiczenie cały czas, niezauważalnie w ciągu dnia.

Lepsze efekty ćwiczeń mięśni uzyskiwane są przez skłanianie mięśni do ćwiczeń podczas poruszania się. Kulki mogą być stosowane od kilku minut do kilku godzin dziennie. Po konsultacji z lekarzem, mogą być stosowane po porodzie wraz z innymi ćwiczeniami. Łączą ćwiczenia z przyjemnością, dzięki wibracjom w jaki kulki wchodzą podczas ruchu. Zalecane są przez położne do ćwiczeń po porodzie.

Wykonane są z trwałego, antyalergicznego elastomeru, wodooporne i bezzapachowe, anatomicznie i ergonomicznie wyprofilowane. Ważnym jest fakt, że są łatwe do pielęgnacji i czyszczenia.

Czym charakteryzują się kulki SMARTBALLS?

- ergonomicznie uformowane wgłębienie na palec 'easy-in' ułatwiające wprowadzenie,
- idealne dla kobiet z obniżoną macicą lub tyłozgięciem macicy,
- aksamitnie miękki silikon,
- sznureczek z silikonu do wyciągania,
- równomierna rotacja kulek,
- prawie całkowicie bezgłośne,
- ulepszona chwytliwość dzięki poprzecznym liniom.

SMARTBALLS dostępne są zarówno w wersji pojedyńczej jak i w postaci dwóch kuleczek.
Ich żywe i przyjemne kolory powodują, że są miłym dla oka intymnym gadżetem, który nie sugeruje zimnego medycznego zastosowania. Każda kobieta chciałaby mieć je w swojej torebce!


dalej

powrót do strony głównej